FORGOT YOUR DETAILS?

عرشه فولادی

دک برتر

شما سزاوار بهترین ها هستید

ورق گالوانیزه

شما
سزاوار بهترین ها هستید

عرشه فولادی

metal deck

قبلی
بعدی

شرکت مگادک, تولید کننده ورق عرشه فولادی

با تجربه 30 ساله در عرصه صنعت و ساخت ماشین آلات صنعتی

چرا مگا دک ؟

شرکت مگا دک (دک برتر) با تجربه 30 ساله در عرصه صنعت و ساخت ماشین آلات صنعتی بنا به اهمیت صنعتی سازی ساختمان و مبحث سبک سازی و سرعت در پیشرفت پروژه های ساختمانی ، مفتخر به تولید بهترین نمونه ورق عرشه فولادی و مصالح مورد نیاز آن برای اجرا و حمل به اقصا نقاط کشورمان برای خدمات به مشتریان محترم را دارد.

انواع عرشه

این مجموعه قابلیت تولید ورق عرشه فولادی در: گام 65 و 75 به ترتیب با عرض مفید 99 و 94 سانتیمتر از ضخامت 0/8 تا 1/5 میلیمتر با ظرفیت صد تن در روز برای خدمت رسانی به مشتریان گرامی را دارا میباشد.

قابلیت حمل و نصب سریع

عرشه سبک و دارای صلیبت بالایی میباشد که موجب سهولت در حمل به پروژه و همچنین قرار گرفتن در جای خود و نصب آن نیازی به تجهیزات خاصی ندارد بلکه به تبهر و تجربه اکیپ انجام می پذیرد.

حذف مراحل زمان گیر قالب بندی

ورق عرشه فولادی به عنوان قالب ماندگار نیز ایفای نقش کرده و بارزنده هنگام ساخت و وزن بتن خیس را تحمل می کند علاوه بر آن نقش سازه ای که همان حذف آرماتور های کششی تا دهانه مشخص است.

کاهش مصرف بتن

انتخاب عرشه فولادی بهینه باعث کاهش ضخامت دال ، تعداد تیر های فرعی در اسکلت و میزان آرماتور دال و در نتیجه مقاطع تیر های اصلی و ستون بهینه تر خواهد شد که این امر موجب کاهش قابل توجه مصرف فولاد و بتن مصرفی در سازه می گردد.

بتن

بتن مصرفی ، بنا به طراحی استاندارد (BSI) دارای حداقل مثاومت فشاری 28 روزه نمونه مکعبی 250 کیلوگرم بر سانتیمتر مکعب می باشد.بهتر است اندازه ی درشت دانه ها در بتن از 25 میلیمتر بیشتر نباشد.

برش گیرها

برشگیرهای (گل میخ‌ها) خاصی که در این نوع سقف مورد استفاده قرار می‌گیرند به جهت نوع مصالح و روش خاص اجرا، از نقاط قوت این نوع سقف محسوب می‌شود. قطر این برشگیرها حداکثر ۲۰ میلیمتر و ارتفاع آنها با توجه به شکل ورق فولادی متغیر می‌باشد و در نهایت حداقل ارتفاع گل میخ بعد از نصب که از بالای ورق زوزنقه‌ای اندازه‌گیری می‌شود از ۴۰ میلیمتر نباید کمتر باشد. این گل میخ‌ها به وسیله دستگاه جوش قوس الکتریکی به خصوصی که Stud Welder خوانده می‌شود به بال تیرهای سازه‌ای جوش می‌شود.

گل میخ

نوعی میخ بزرگ است که به عنوان بست پیوند دهنده و در عین حال تزئین کننده در و دروازه در هنر ایرانی به کار می‌رود.[۱] گل میخ در هنر کشورهای عربی، شمال آفریقا و شبه قاره هند هم وجود دارد. گل میخ عموماً فلزی و دست ساز بوده‌است اما امروز انواع پلاستیکی، شیشه‌ای و حتی کریستال آن هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای سیستم متال دک metal deck

 • اجرای همزمان سقف ها بدون نیاز به زیر سازی

 • افزایش مقاومت سقف در مقابل زلزله

 • کاهش هزینه های جاری پروژه

 • اجرای سقف در دهانه های بزرگ

 • مورد تایید مبحث 10 مقررات ملی ساختمان

 • حمل و نگهداری آسان

 • سرعت فوق العاده در اجرا

مگا دک

سقف‌های عرشه فولادی

سقف‌هایی هستند که با استفاده از دو عنصر ورق‌های فولادی گالوانیزه ذوزنقه‌ای شکل تحتانی و برش گیرها که در این نوع سقف‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد از سایر سقف‌ها متمایز می‌شود و البته با استفاده از آرماتوربندی و بتن ریزی بر روی این ورق فولادی، این نوع سقف اجرا می‌شود. از بخش‌های اصلی سقف‌های کامپوزیت عرشه فولادی باید به تیرهای فرعی مورد نیاز در بین تیرهای اصلی سازه اشاره نمود. ورق‌های فولادی گالوانیزه، ورق فولادی مهم‌ترین مصالح به کار رفته در این نوع سقف می‌باشد که برای ساخت آن ورق فولادی گالوانیزه با ضخامت‌های ۸/۰ تا ۲/۱ میلیمتر را به وسیله دستگاه‌های Rol Forming به روش نورد سرد (Cold Forming) به حالت موجدار شکل دهی می‌کنند به صورتی که در مقطع ورق حاصله هر موج به شکل یک ذوزنقه دیده می‌شود.

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد.

مطالب خواندنی

نمایش همه -
 • 10 آگوست 2016 توسط پدرام, در تکنولوژی,عرشه فولادی
  گل میخ
  گل میخ ها در واقع رابط میان ورق گالوانیزه و بتن هستند تا بتوانند از لحاظ سازه ای...
  ادامه مطلب +
 • 21 آگوست 2015 توسط پدرام, در تکنولوژی,عرشه فولادی
  ویژگی های سقف عرشه فولادی(متال دك)
  بتن ریزی در این سقف از سطح بسیار صاف ویکپارچه برخوردارست که پس از آن نیاز به کف ...
  ادامه مطلب +
 • 07 آگوست 2015 توسط پدرام, در تکنولوژی,عرشه فولادی
  ورق گالوانیزه
  شاخص ترين مصالح اين سقف ورق فولادي گالوانيزه مي باشد که به روش نورد سرد (Cold Fo...
  ادامه مطلب +
مگا دک تولید کننده ورق عرشه فولادی

مگا دک

تولید کننده ورق عرشه فولادی با گام های 65 و 75

بالا